ALEKSANTERI AHOLA-VALO. Öl auf Holzplatte.

423776. ALEKSANTERI AHOLA-VALO. Öl auf Holzplatte.

Berg i Corsica. Signerad och daterad 1954.
36x37 cm. A tergo utställningsetikett.

Brukslitage.

Brukslitage.

Auktionshaus
Anzahl Besucher: 3.172