ESSZIMMERMÖBEL, Eiche, 1930/1940er Jahre.

422965. ESSZIMMERMÖBEL, Eiche, 1930/1940er Jahre.

6 stolar, bord samt 2 iläggsskivor. Bordets längd 150, bredd 85, höjd 73 cm. Iläggsskivornas bredd 33 cm.

Bruksslitage samt repor och märken på bordsskivan.

Anzahl Besucher: 1.416