HOLZSTÜHLE, 1 Paar, "Florida" Brüder Wigells Stolefabrik.

422947. HOLZSTÜHLE, 1 Paar, "Florida" Brüder Wigells Stolefabrik.

1900-talets mitt.

Färgslitage samt bruksslitage.

1900-talets mitt.

Anzahl Besucher: 3.480