HERRENRAD, erste Hälfte 20. Jh.

422153. HERRENRAD, erste Hälfte 20. Jh.

28 tum. Pakethållare medföljer.

Slitage, renoverad, lagning på sadel.

Anzahl Besucher: 2.320