SESSEL, Eiche, Barock-Stil.

SESSEL, Eiche, Barock-Stil.
421137. SESSEL, Eiche, Barock-Stil.

Höjd 117, bredd 63, djup 70 cm.

Bruksslitage, inga skador, klädsel i gott skick.

Auktionshaus
Herrljunga Auktionsverk
Anzahl Besucher: 749