STEIFF TEDDYBÄR; 20. Jh.

STEIFF TEDDYBÄR; 20. Jh.
420030. STEIFF TEDDYBÄR; 20. Jh.

Höjd ca 21 cm.

Omfattande slitage och skador, lagad.

Höjd ca 21 cm.

Anzahl Besucher: 1.605