COUCHTISCH, Teak, 1960er Jahre.

418272. COUCHTISCH, Teak, 1960er Jahre.

Längd 131, bredd 91, höjd 58 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Bruksslitage, smärre repor.

Anzahl Besucher: 763