SCHÜSSEL, Keramik, "Kokos", Hjördis Oldfors, Upsala-Ekeby.

418254. SCHÜSSEL, Keramik, "Kokos", Hjördis Oldfors, Upsala-Ekeby.

Längd ca 15 cm.

Åldersslitage.
Kant med nagg.

Längd ca 15 cm.

Åldersslitage.
Kant med nagg.

Anzahl Besucher: 1.503