ECKSCHRANK, Art Deco, mit Intarsien, erste Hälfte 20. Jh.

414625. ECKSCHRANK, Art Deco, mit Intarsien, erste Hälfte 20. Jh.

Bakomliggande hyllplan.
Längd 92, bredd 64, höjd 154 cm.

Smärre slitage, repor samt märken. Faner med mindre sprickbildning.

Schlüssel vorhanden.

Bakomliggande hyllplan.

Schlüssel vorhanden.

Auktionshaus
Nyköpings Auktionsverk
Anzahl Besucher: 1.202