MARIANNE RICHTER. Teppich, Monochrom 130 x 200 cm.

413088. MARIANNE RICHTER. Teppich, Monochrom 130 x 200 cm.

Ljust gråblå, enfärgad rya signerad Marianne Richter.

Bruksskick.

Nein

Künstler/Designer

Marianne Richter (1916–2010)

Bruksskick.

Nein

Künstler/Designer

Marianne Richter (1916–2010)

Anzahl Besucher: 1.128