TISCH, 20. Jh..

TISCH, 20. Jh..
410017. TISCH, 20. Jh..

Med två hjul.
Längd 80 cm
Bredd 50 cm
Höjd 52 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Torrsprickor. Repor. Stötmärken.

410017. TISCH, 20. Jh..

Med två hjul.
Längd 80 cm
Bredd 50 cm
Höjd 52 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Anzahl Besucher: 684