SESSEL, 4, Teak, 1960-70er Jahre. Dänemark.

409767. SESSEL, 4, Teak, 1960-70er Jahre. Dänemark.

Två stolar etikettmärkta "Furniture makers, Danish Control". Stoppad sits med brunrandig klädsel.

Bruksslitage. Märken. Repor. Senare klädsel.

Anzahl Besucher: 4.902