SÄGEN, 7 Stück, 19./20. Jh.

SÄGEN, 7 Stück, 19./20. Jh.
409209. SÄGEN, 7 Stück, 19./20. Jh.

Längsta längd ca 110 cm.

Slitage, skador, renoverad, kompletterade.

Längsta längd ca 110 cm.

Anzahl Besucher: 721