DAMPFER, lithographiertes Blech, "Moderne Toys ', Japan. Mitte 20. Jh.

403668. DAMPFER, lithographiertes Blech, "Moderne Toys ', Japan. Mitte 20. Jh.

Utrustad med ljudeffekt "Ångvissla". Längd 34 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Batteriluckan låser inte riktigt. Fungerar.

Anzahl Besucher: 1.698