SICHERHEITSSCHRANK, Rosengren, die Mitte 20. Jh.

396271. SICHERHEITSSCHRANK, Rosengren, die Mitte 20. Jh.

Med 21 luckor, numrerade 324-344, bredd 33, djup 50, höjd 188 cm.
Låscylindrar saknas men går enligt uppgift att köpa genom Rosengrens.

Bruksslitage,nycklar saknas.

Bruksslitage,nycklar saknas.

Anzahl Besucher: 737