SOFA, Leder, Howard Modell, zeitgenössisch.

383404. SOFA, Leder, Howard Modell, zeitgenössisch.

Lösa sitt- och ryggplymåer. Nitad klädsel. På fyra hjultrissor.
Längd ca 206 cm.
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Längd ca 206 cm.
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Auktionshaus
Gästriklands Auktionskammare
Anzahl Besucher: 1.465