WALDERMAR SJÖLANDER. Gouache, signiert Wald Sjölander, datiert 1953.

314320. WALDERMAR SJÖLANDER. Gouache, signiert Wald Sjölander, datiert 1953.

58 x 41 cm.

Keine Anmerkungen.

58 x 41 cm.

Keine Anmerkungen.

Auktionshaus
Herrljunga Auktionsverk
Anzahl Besucher: 1.699