BROR GÖRANSSON. Öl auf Platte, Stillleben, signiert B Göransson.

250133. BROR GÖRANSSON. Öl auf Platte, Stillleben, signiert B Göransson.

Bruder Göransson (1915-) (Bruder von Åke Göransson (1902-1942).) 33 x 33 cm.

Keine Anmerkungen.

Keine Anmerkungen.

Auktionshaus
Leiflers Auktionshus
Anzahl Besucher: 4.997