WIKING SVENSSON. "gueule", Öl auf Leinwand, sign.

196761. WIKING SVENSSON. "gueule", Öl auf Leinwand, sign.

96 x 72 cm.

Keine Anmerkungen.

Künstler/Designer

Wiking Svensson (1915–1979)

96 x 72 cm.

Keine Anmerkungen.

Künstler/Designer

Wiking Svensson (1915–1979)

Anzahl Besucher: 665