41. BOB DYLAN - LP SAMLING.

BOB DYLAN - LP SAMLING.
41. 3505817. BOB DYLAN - LP SAMLING.

Blood On The Tracks (CBS 69097, UK, orange labels), Hard Rain (PC 34349, USA, røde labels), Bob Dylan At Budokan (CBS 96004, EU, sunburst labels), Street-Legal (CBS 86067, UK, sunburst labels), Bringing It All Back Home (CBS 62515, UK sunburst labels), Desire (CBS 86003, UK, Nashville sunburst labels) og Skyline (M 63601, UK, mono, orange etiketter). (7).

Ofte VG/VG+ med noget opbevaringsslitage og lette ridser, er du velkommen til at bede om ekstra billeder eller individuelle tilstandsrapporter.

Hammerauktion

Vinyl & Hi-Fi

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Hammerauktion

Vinyl & Hi-Fi

Adresse

19 Charles Industrial Estate,
Stowmarket, Suffolk
IP14 5AH
Storbritannien

Placering
Shelf 11
Katalognr.
41

Vinyl & Hi-Fi

In this auction you'll find everything from vinyl records and audio equipment, to posters and signed objects!

Viewing Times:
15th May - 9:30 - 16:30
16th May - 9:30 - 16:30
17th May - 9:30 - 16:30
18th May - 9:00 - 10:30
20th May - 9:30 - 16:30
21st May - 9:30 - 16:30
22nd May - 9:00 - 10:00

Antal besøg: 629