41. 3505817. BOB DYLAN - LP SAMLING.
Blood On The Tracks (CBS 69097, UK, orange labels), Hard Rain (PC 34349, USA, røde labels), Bob Dylan At Budokan (CBS 96004, EU, sunburst labels), Street-Legal (CBS 86067, UK, sunburst labels), Bringing It All Back Home (CBS 62515, UK sunburst labels), Desire (CBS 86003, UK, Nashville sunburst labels) og Skyline (M 63601, UK, mono, orange etiketter). (7).
Ofte VG/VG+ med noget opbevaringsslitage og lette ridser, er du velkommen til at bede om ekstra billeder eller individuelle tilstandsrapporter.