25. VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, RING.

25. 1889646. VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, RING.

Svängd öppen ringskena av 18k guld med cabochonslipad månsten. Stämplad "TORUN", Georg Jensen modell nr 1417. Storlek ca 18 1/4.

Lätt bruksslitage.

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Lätt bruksslitage.

Crafoord Auktioner Lund, hösten 2021

Antal besøg: 1.480