21. 1819119. ARMBANDSUR, ROLEX DAY DATE OYSTER QUARTS.
Boett och armband original, 18 k guld, 1980-tal, safirglas, quartsverk, dag- och datumvisning, referensnummer 19018, serienummer 7145351, boettdiameter 36 mm.
Bruksslitage, glas med naggar. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.