21. ARMBANDSUR, ROLEX DAY DATE OYSTER QUARTS.

21. 1819119. ARMBANDSUR, ROLEX DAY DATE OYSTER QUARTS.

Boett och armband original, 18 k guld, 1980-tal, safirglas, quartsverk, dag- och datumvisning, referensnummer 19018, serienummer 7145351, boettdiameter 36 mm.

Bruksslitage, glas med naggar. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Crafoord Auktioner Lund, hösten 2021

Antal besøg: 2.532