BRYLLUPKJOLE, AFTENKJOLE og AFTENTASKER 3 stk.

99259. BRYLLUPKJOLE, AFTENKJOLE og AFTENTASKER 3 stk.

Mørkeblå aftenkjole med underkjole; talje omkring 60-62 cm; længde ca 153 cm.
Brudekjole med underkjole; talje omkring 60-62 cm; længde frem ca 156 cm.
3 aftentasker.

Slitage, lejlighedsvis skader, pletter.
2 aftentasker med mindre skader, hvoraf den ene mangler en sten.
Aftenkjole med beskadiget lynlås.

Få foretaget en gratis vurdering!

3 aftentasker.

Antal besøg: 1.908