99259. BRYLLUPKJOLE, AFTENKJOLE og AFTENTASKER 3 stk.
Mørkeblå aftenkjole med underkjole; talje omkring 60-62 cm; længde ca 153 cm.
Brudekjole med underkjole; talje omkring 60-62 cm; længde frem ca 156 cm.
3 aftentasker.
Slitage, lejlighedsvis skader, pletter.
2 aftentasker med mindre skader, hvoraf den ene mangler en sten.
Aftenkjole med beskadiget lynlås.
3 aftentasker.