Kommode, 1800-tallet.

Kommode, 1800-tallet.
99111. Kommode, 1800-tallet.

Buet form, længde 112, bredde 54, højde 83 cm.

Slitage, ridser, lejlighedsvis bleget.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
99111. Kommode, 1800-tallet.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 763