ÆSKER, 2 stk, inklusive kalenderæske, og VÆGTKIT dateret 1846.

99098. ÆSKER, 2 stk, inklusive kalenderæske, og VÆGTKIT dateret 1846.

Kalenderkasse, messing, dateret 1787, længde ca. 12,5 cm.
Æske, messing, længde 7,5 cm.
Vægtsæt dateret 1846.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Æske, messing, længde 7,5 cm.
Vægtsæt dateret 1846.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.174