ESTER HENNING. Blomsterstilleben, olie på Panel, monogram signeret.

98695. ESTER HENNING. Blomsterstilleben, olie på Panel, monogram signeret.

Cirka 65 x 45 cm.
Ifølge oplysninger købt af kunstneren i begyndelsen af 1980'erne.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 65 x 45 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.245