HYLDE, smedejern, 20. århundrede.

984642. HYLDE, smedejern, 20. århundrede.

Havehylde, sort, med tre hylder.
Længde ca 80, bredde ca 42, højde ca 182 cm.

Slitage, pletter, mindre rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.034