Kommode, New Renaissance. slutningen af 1800-tallet.

97817. Kommode, New Renaissance. slutningen af 1800-tallet.

Udtrækkelig disk. Længde 118, bredde 55, højde 74 cm.

Slitage og mindre skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mindre skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 687