MODELTOG MÄRKLIN 6 små damplokomotiver og 13 vogne.

97599. MODELTOG MÄRKLIN 6 små damplokomotiver og 13 vogne.

H0 AC.

Slitage og skader. 2 lokomotiver mangler trailere. Et lokomotiv virker ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

H0 AC.

Antal besøg: 1.115