SOFFBORD, Westbergs, Tranås, midten af det 20. århundrede.

97354. SOFFBORD, Westbergs, Tranås, midten af det 20. århundrede.

Længde 118, bredde 61, højde 55 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, ringmærke, af og til afbleget skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.460