GÖSTA GUMMESSON. Akvarel.

GÖSTA GUMMESSON. Akvarel.
968446. GÖSTA GUMMESSON. Akvarel.

Smuk maj velkommen. Model til omslag af Åsa-Nisse, nr. 5 1985. 30x26 cm. Magasin medfølger.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Gummesson (1928–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Gösta Gummesson (1928–2012)

Antal besøg: 1.376