SPISEGRUPPEN, 5 dele, 1900-tallet.

96304. SPISEGRUPPEN, 5 dele, 1900-tallet.

4 stole. Bord om dia ca 110 cm højde 73 cm + 2 tillægsplader á 54 cm.

Borde og stole ommalet. Mindre slitage, ridser, laktab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.429