ALTERSLYS, et par, 1800-tallet.

96079. ALTERSLYS, et par, 1800-tallet.

Forgyldt, udskåret indretning med blandt andet den franske lilje.
Højde 59 cm.

Skader / reparationer / slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 59 cm.

Antal besøg: 936