SKRIVEMØBLER, 1700-/1800-tallet.

96020. SKRIVEMØBLER, 1700-/1800-tallet.

Længde 109 bredde 46 højde 86 cm.

Slitage og skader, ormetunge. Nøglen sidder fast i skriveklappen. Nøgle til nederdel mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 686