FIGUR, majolica, århundredeskiftet 1900.

95948. FIGUR, majolica, århundredeskiftet 1900.

Ryster på hovedet. Stemplet JL 721?
Højde ca 21 cm.

Krackelyrer, Kantstødt/ afslag. Produktionsfejl i den ene hånd.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 21 cm.

Antal besøg: 917