ARON JERNDAHL. "Isaac Grünewald", skulptur, gips, monogram signeret.

95862. ARON JERNDAHL. "Isaac Grünewald", skulptur, gips, monogram signeret.

Højde 27 cm Udstillet på Kunstakademiet oktober 2011.

Slitage, misfarvning, afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, misfarvning, afslag.

Antal besøg: 2.357