AGDA HOLST. Pastel.

AGDA HOLST. Pastel.
958568. AGDA HOLST. Pastel.

Landskab med græssende får. . Monogram signeret. 18x16 cm (Eventuelt motiv fra Kåseberga).

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Agda Holst (1886–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!
958568. AGDA HOLST. Pastel.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Agda Holst (1886–1976)

Antal besøg: 299