DESK, "Continental", Järnforsens møbler, 1950'erne / 60'erne.

95264. DESK, "Continental", Järnforsens møbler, 1950'erne / 60'erne.

Længde 190, bredde 100, højde 77 cm.

Slitage, mindre ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre ridser.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.956