WALDEMAR LORENTZON. Farvelitografi.

944657. WALDEMAR LORENTZON. Farvelitografi.

Møde. Signeret og nummereret 157/310 ex. 53x39 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 450