JOHN CARLSON. Lötsjön i Sundbyberg, Panel, signeret og dateret 1968.

94246. JOHN CARLSON. Lötsjön i Sundbyberg, Panel, signeret og dateret 1968.

39 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Carlson (1896–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

39 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

John Carlson (1896–1979)

Antal besøg: 4.074