SKAB, med udstillingslåger, 20. århundrede.

94155. SKAB, med udstillingslåger, 20. århundrede.

Længde 102, bredde 33,5, højde 131 cm.

Slitage og pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og pletter.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 866