JACK SPURLING. EFTER. Chip Lightning, olie på lærred, signeret Carl Strömbäck, datering 1945.

940996. JACK SPURLING. EFTER. Chip Lightning, olie på lærred, signeret Carl Strömbäck, datering 1945.

Ca 75 x 70 cm.

Mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 75 x 70 cm.

Mærker.

Antal besøg: 974