SPEJL og TRYMÅ, rokokostil, 1900-tallet.

93823. SPEJL og TRYMÅ, rokokostil, 1900-tallet.

Forgyldt.

Spejl. Højde 112 cm.
Trymå med marmorplade. Længde 53, højde 63 cm.

Brugsslitage, et hjørne med mindre skader, skiven med mindre Kantstødt i højden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt.

Spejl. Højde 112 cm.

Antal besøg: 1.030