OMSLAG / OMSLAG, første halvdel af det 20. århundrede.

93727. OMSLAG / OMSLAG, første halvdel af det 20. århundrede.

Lilla. Cirka 210 x 160 cm.

Mindre slitage. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lilla. Cirka 210 x 160 cm.

Mindre slitage. Pletter.

Antal besøg: 888