Lysekrone, til 5 lys, IKEA, slutningen af det 20. århundrede.

93698. Lysekrone, til 5 lys, IKEA, slutningen af det 20. århundrede.

Højde 62 cm.

Mindre slitage, skader, løse prismer medfølger og mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 62 cm.

Antal besøg: 1.904