SKRIVESKAB, hvidmalet, 1800-tallet.

92719. SKRIVESKAB, hvidmalet, 1800-tallet.

Længde 97, bredde 41, højde 195 cm.

Slitage og skader. Underdel og overdel sandsynligvis ikke oprindeligt beslægtede. Skabe til skabe mangler. Renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 960