TAGBESLAG, med prismer, 20. århundrede.

92638. TAGBESLAG, med prismer, 20. århundrede.

5 lysarme.
Diameter 47, højde 30 cm.

Brugsslitage,.

Få foretaget en gratis vurdering!

5 lysarme.
Diameter 47, højde 30 cm.

Brugsslitage,.

Antal besøg: 522