STOLE 1 par og BORD, renæssancestil, 20. århundrede.

92416. STOLE 1 par og BORD, renæssancestil, 20. århundrede.

2 stole med rigt skåret bagbakke.
Borddiameter ca 61 højde 74 cm.

Mindre slitage. Skifter i farve. Eventuelt renoveret/reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 692