920707. FRANKRIG HILON "SEACOAST".
Hilon, Frankrig (André Bongibault, født 1945) - "Sea Coast", litografi, signeret nederst til højre. "F.Hilon", nummereret 131/150 til venstre, billedmål: ca 48x37cm, indrammet under glas.