FRANKRIG HILON "SEACOAST".

FRANKRIG HILON "SEACOAST".
920707. FRANKRIG HILON "SEACOAST".

Hilon, Frankrig (André Bongibault, født 1945) - "Sea Coast", litografi, signeret nederst til højre. "F.Hilon", nummereret 131/150 til venstre, billedmål: ca 48x37cm, indrammet under glas.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Adresse

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Freihandverkauf
Antal besøg: 3.189